Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Otwieranie smartfonem

 • Urządzenia
 • BT MULTIUSER PRO

  BT MULTIUSER PRO

  Powiększ obraz

  BT MULTIUSER PRO to rozszerzona wersja systemu JMA do otwierania garaży, bram i drzwi dostępu za pomocą telefonu komórkowego. Obecna wersja umożliwia dostęp do tego samego urządzenia ponad 100 użytkownikom, dzięki czemu świetnie nadaje się do społeczności sąsiedzkich i ośrodków pracy, w których dostępem zarządzają administratorzy.

  SPOSÓB DZIAŁANIA
  System BT MULTIUSER PRO składa się z następujących elementów:
  - Podstawa zasilająca, instalowana tuż obok punktu dostępu, który ma zostać otwarty.
  - Pilot M-BT z 2 lub 4 licencjami administratora.
  Pilot łączy się z aplikacją JMARemotesUSER zainstalowaną w smartfonach użytkowników. Punkt dostępu jest otwierany za pomocą telefonu komórkowego, przez Bluetooth i nie jest wymagana karta SIM lub abonament telefoniczny.

  PAKIETY ZGODNIE Z POTRZEBAMI
  Produkt BT MULTIUSER PRO jest rozprowadzany w różnych pakietach. Dzięki temu można go dostosować do każdego rodzaju grupy, od dużych społeczności sąsiedzkich i ośrodków pracy do domów jednorodzinnych, obiektów turystycznych itd.
  - Pakiet dla 2 administratorów.
  - Pakiet dla 4 administratorów
  - Pakiet dla 4 administratorów + 10 licencji
  - Pakiet dla 4 administratorów + 25 licencji
  - Pakiet dla 4 administratorów + 50 licencji
  - Pakiet dla 4 administratorów + 100 licencji

  LICENCJE DODATKOWE
  W razie potrzeby administratorzy mogą nabyć w punkcie sprzedaży dodatkowe licencje. JMA rozprowadza karty dysponujące 2, 4, 10, 25, 50 i 100 licencjami.

  ZARZĄDZANIE ZAPROSZENIAMI
  Administratorzy systemu mogą za pomocą licencji użytkowania wysyłać zaproszenia dostępu użytkownikom.
  Zaproszenia mogą być tymczasowe (na określoną liczbę dni i godzin) lub stałe (na nieokreślony czas bez ograniczeń).Administratorzy mogą sprawdzać daty i godziny ostatniego dostępu użytkowników.

  NOWA PODSTAWA ZASILAJĄCA
  Podstawa zasilająca BT MULTIUSER PRO jest odporna na działanie warunków atmosferycznych (IP66). W związku z powyższym produkt nadaje się do instalacji na zewnątrz, w pobliżu ogrodzeń, bram itd.

 • BT SLIM

  BT SLIM

  Powiększ obraz

  BT SLIM to nowy pilot JMA do otwierania garaży, bram i innych drzwi za pomocą telefonu komórkowego. Po prostu podłącz urządzenie z tyłu smartfona, połącz się przez Bluetooth z aplikacją JMARemoteSLIM i naciśnij przycisk otwierania.

  Dzięki cienkiej i lekkiej konstrukcji BT SLIM można wygodnie przymocować do telefonu komórkowego i przechowywać w każdej kieszeni. Oferuje również szereg innych atrakcyjnych funkcji, takich jak zdalny spust migawki aparatu mobilnego i inne dodatki, które sprawią, że korzystanie ze smartfona będzie wygodniejsze.

  UŻYWAJ GO RÓWNIEŻ JAKO TRADYCYJNEGO PILOTA ZDALNEGO STEROWANIA
  BT SLIM może być również używany jako tradycyjny pilot, będąc w stanie załadować do dwóch oryginalnych pilotów. Wystarczy nacisnąć przycisk.

  PRZYCISK ZDALNEJ MIGAWKI KAMERY
  Oprócz funkcji pilota, BT SLIM działa także jako przycisk migawki aparatu do telefonu komórkowego, dzięki czemu możesz uzyskać idealne selfie.

  PROSTA W OBSŁUDZE ZA POMOCĄ APLIKACJI
  BT Slim może być używany za pośrednictwem dwóch aplikacji:
  - JMARemotesPRO do kopiowania oryginalnych pilotów do BT Slim
  - JMARemoteSLIM do otwierania garaży, bram i innych drzwi.
  Oba są dostępne w Google Play i APP Store.

  4 PILOTY W 1
  BT SLIM kopiuje 95% kodów stałych i ponad 40 marek z kodami zmiennymi.

  LEKKI I ŁATWY DO PRZENOSZENIA
  Przymocuj go do tylnej części smartfona. Jest tak cienki, że z łatwością mieści się w kieszeni spodni, małych torebkach, kurtkach itp.

   

Logotipos de iqnet y aenor