Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Zero Contact

 • Zero Contact

  • Informacje ogólne
  Zero Contact

  Powiększ obraz

  Zero Contact to nowe akcesorium zaprojektowane przez JMA z myślą o ochronie zdrowia osób, które go używają, ponieważ zapobiega ono konieczności dotykania wspólnych powierzchni podczas otwierania drzwi, naciskania przycisku w windzie lub klawiszy na kasie samoobsługowej, wciskania wyłączników… Czyli miejsc, które mogą nie być odpowiednio zdezynfekowane.

  Zero Contact został wyprodukowany z mosiądzu, lekkiego i przede wszystkim bezpiecznego materiału, ponieważ mikroorganizmy, które przenoszą zarazki są w stanie przeżyć bardzo krótko na jego powierzchni.

  Ten niewielki i lekki przyrząd można nosić zawieszony na breloczku. Składa się on z okrągłego uchwytu, w którym zmieści się palec, a także haczyka do podnoszenia torebek i końcówki, która służy do naciskania klawiatury i przycisków.

   

Logotipos de iqnet y aenor