Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Click & Find

 • Click & Find

  Click & Find

  Powiększ obraz

  JMA przedstawia ‘Click & Find’ – innowacyjne rozwiązanie do lokalizacji przedmiotów, które dzięki zastosowanej technologii oszczędzi Ci nerwów każdego dnia. To niewielkie i lekkie urządzenie nawiązuje łączność z Twoim telefonem komórkowym za pomocą modułu Bluetooth, aby dedykowana aplikacja mogła zlokalizować przedmioty, z którymi urządzenie zostało skojarzone: torebki, klucze, portfele...

  Z urządzenia ‘Click & Find’ można również korzystać w odwrotny sposób, polecając urządzeniu zlokalizowanie telefonu komórkowego. Oprócz innych interesujących funkcji aplikacji umożliwiających ustalenie położenia przedmiotów, których nie chcielibyśmy zgubić, ‘Click & Find’ pełni także funkcję wyzwalacza zdjęć z aparatu telefonu komórkowego, gwarantując wykonywanie perfekcyjnych selfie

  LOKALIZUJ PRZEDMIOTY ZA POMOCĄ APLIKACJI ‘CLICK & FIND' ZAINSTALOWANEJ NA TELEFONIE KOMÓRKOWYM...
  Umieść „Click & Find" na przedmiotach, których nie chcesz stracić z oczu (torebka, klucz, terminarz, nośniki USB...). Aby je zlokalizować, wystarczy otworzyć aplikację ‘Click & Find' w smartfonie.

  ZNAJDŹ SWÓJ TELEFON KOMÓRKOWY DZIĘKI TERMINALOWI ‘CLICK & FIND'
  Jeśli stracisz z oczu swój smartfon, naciśnij przycisk na urządzeniu ‘Click & Find', aby w telefonie uruchomił się alarm ułatwiający ustalenie jego położenia.

  GŁÓWNE FUNKCJE APLIKACJI

  Ostatnia lokalizacja
  Aplikacja zachowuje mapę położenia geograficznego przedmiotu, do którego dołączono ‘Click & Find' - w razie utraty połączenia między urządzeniem a telefonem ułatwi odzyskanie przedmiotu.

  Oznacz jako zgubiony
  W przypadku zgubienia przedmiotu, do którego dołączono ‘Click & Find', można go oznaczyć jako zgubiony w aplikacji. W ten sposób, jeśli inny użytkownik aplikacji znajdzie się w pobliżu poszukiwanego przedmiotu, odbierze sygnał emitowany przez urządzenie i będzie mógł przekazać jego lokalizację właścicielowi.

  Alarm w przypadku
  Urządzenie ‘Click & Find' łączy się z telefonem komórkowym za pomocą modułu Bluetooth. Gdy urządzenie i telefon znajdują się poza zasięgiem połączenia, emitowany jest dźwiękowy sygnał ostrzegawczy.

  A PONADTO ZDALNY WYZWALACZ DO SELFIE
  Urządzenie ‘Click & Find' służy także jako zdalny wyzwalacz aparatu fotograficznego w Twoim smartfonie. Wystarczy otworzyć aplikację aparatu w telefonie i nacisnąć przycisk na urządzeniu ‘Click & Find', aby wykonać perfekcyjne selfie.

  Aplikacja ‘Click & Find’ jest dostępna w Google Play i Apple Store

Logotipos de iqnet y aenor