Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Keyless Protector

 • KeyLess Protector

  KeyLess Protector

  Powiększ obraz

  Urządzenia do zbliżeniowego otwierania pojazdów stanowią ogromne osiągnięcie zapewniające zwiększenie komfortu tysięcy kierowców.

  Jednak równocześnie z rozwojem technologii ewoluują również systemy wykorzystywane do dokonywania kradzieży. KeyLess Protector uniemożliwia znajdującym się w pobliżu złodziejom zeskanowanie urządzenia otwierającego, ponieważ zabezpieczenie blokuje częstotliwość wysyłanego sygnału.

  KeyLess Protector jest lekki, dyskretny i łatwy w montażu.

  Nie czekaj, zabezpiecz swój samochód!

  Mechanizm Keyless Protector zapewnia blokadę sygnału dla nielegalnych urządzeń śledzących. Składa się z kilku niewielkich płytek umieszczanych wokół baterii nadajnika (klucza) pojazdu. Wystarczy otworzyć obudowę, wyciągnąć baterię i owinąć ją płytką odpowiednią dla wielkości baterii. Pakiet Keyless Protector zawiera zestaw płytek, kompatybilnych z bateriami kluczy do głównych marek samochodów, dostępnych na rynku. 

  Po zainstalowaniu baterii, w kluczu aktywowany jest system Keyless Protector, który zapobiega przekazywaniu stałego sygnału z klucza do pojazdu.  Aby dezaktywować blokadę i otworzyć samochód, użytkownik musi dwukrotnie lekko nacisnąć na klucz.

Logotipos de iqnet y aenor