Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Elektroniczne

 • MULTICODE

  MULTICODE

  Powiększ obraz

  KOMPLEKSOWE, SZYBKIE I KOMPAKTOWE ROZWIĄZANIE

  Dzięki nowemu urządzeniu MULTICODE firma JMA oferuje profesjonalne, kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy. Jego wielofunkcyjny charakter pozwala na kopiowanie kluczy płaskich, nawiercanych oraz samochodowych bez konieczności zmiany urządzenia. Poznaj potencjał i szybkość mechanicznej obróbki kluczy za jednym użyciem urządzenia i odkryj jego najnowsze technologie, w tym tablet i aplikację JMAKEYPRO umożliwiające kopiowanie wszystkich modeli należących do katalogu produktów JMA oraz modeli równoważnych.

  MULTICODE to model stworzony dla profesjonalistów pragnących rozwinąć zakres usług świadczonych w dziedzinie kopiowania kluczy. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi urządzenie może być wykorzystane w niewielkiej przestrzeni, a szybkość realizacji umożliwia wykonanie dużej liczby kluczy i obsługę jeszcze większej liczby klientów.

  NOWA TECHNOLOGIA
  Aplikacja JMAKeyPro obsługiwana jest za pośrednictwem tabletu o dotykowym ekranie i zawiera cały katalog kluczy JMA oraz modeli równoważnych.

  WIELOFUNKCYJNOŚĆ
  Kopiowanie kluczy płaskich, nawiercanych i samochodowych.

  OBRÓBKA MECHANICZNA ZA JEDNYM UŻYCIEM
  Obróbka mechaniczna za jednym użyciem urządzenia dzięki mocy silnika i wysokiej prędkości cięcia.

  WYMIENNE ZACZEPY
  Szczęki do kluczy nawiercanych wyposażone w wymienne zaczepy - innowacyjny system podwójnego wykorzystania każdej szczęki pozwala na łatwą zmianę procesu powielania kluczy nawiercanych na kopiowanie kluczy samochodowych.

  AKTUALIZACJE APLIKACJI JMAKEYPRO
  Automatyczne aktualizacje aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play.

  WSPARCIE TECHNICZNE
  Wsparcie techniczne udzielane przez profesjonalistów JMA za pośrednictwem narzędzia Team Viewer®.

  UCHWYT NA NARZĘDZIA
  Wbudowany w urządzenie uchwyt umożliwia wygodne przechowywanie narzędzi.

  BEZPIECZNA I HIGIENICZNA PRACA
  Taca do gromadzenia opiłków oraz osłona pozostawiona w pozycji otwartej blokują pracę urządzenia.

 • MULTICODE SINGLE

  MULTICODE SINGLE

  Powiększ obraz

  MULTICODE, najbardziej zaawansowane elektroniczne urządzenie do kopiowania kluczy marki JMA jest przedmiotem nieustannych udoskonaleń, aby móc dostosować się do potrzeb Twojej działalności.

  MULTICODE SINGLE to wariant dla profesjonalnych podmiotów świadczących głównie usługi kopiowania kluczy nacinanych.

  Nowa wersja urządzenia stanowią idealną odpowiedź na potrzeby Twojej działalności, nie rezygnując przy tym z żadnej ze specjalistycznych funkcji urządzenia MULTICODE: szybkości, precyzji i zaawansowanej technologii, co widoczne jest w obsłudze aplikacji JMAKEYPRO.

  NOWA TECHNOLOGIA
  Aplikacja JMAKeyPro obsługiwana jest za pośrednictwem tabletu z dotykowym ekranem i zawiera cały katalog kluczy JMA oraz modeli równoważnych.

  WIERNA KOPIA ORYGINAŁU
  Model MULTICODE SINGLE zapewnia całkowicie precyzyjne kopiowanie kluczy nacinanych, na podstawie klucza oryginalnego

  AKTUALIZACJE APLIKACJI JMAKEYPRO
  Automatyczne aktualizacje aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play.

  OBRÓBKA MECHANICZNA ZA JEDNYM RUCHEM MASZYNY
  Dzięki mocy silnika urządzenia i precyzji skrawania wystarczy tylko jeden ruch urządzenia do wykonania obróbki mechanicznej klucza.

  POMOC TECHNICZNA
  Specjaliści JMA zapewnią Ci wszelką niezbędną pomoc, w tym wsparcie zdalne za pośrednictwem narzędzia Team Viewer ®.

  BEZPIECZNA I HIGIENICZNA PRACA
  Taca do gromadzenia opiłków oraz osłona pozostawiona w pozycji otwartej blokują pracę urządzenia.

   

 • AVANTCODE

  AVANTCODE

  Powiększ obraz

  Avantcode to zaawansowana maszyna sterowana elektronicznie nowej generacji służąca do kopiowania kluczy do zamków cylindrycznych i samochodowych, umożliwiająca mechaniczne nacinanie kluczy jedno- i dwustronnych. Szybkość i moc urządzenia stanowią gwarancję optymalnej jakości cięcia podczas powielania kluczy.

  • WYSOKA PRECYZJA ODCZYTU, ODCZYT LASEROWY

  Maszyna jednocześnie odczytuje i nacina klucz, odkodowując jego rzeczywiste wymiary, które są wyświetlane na ekranie.

  Jest to pierwsze urządzenie umożliwiające zapisywanie odczytu nieznanych kluczy do późniejszego ich skopiowania, bez konieczności ponownego wprowadzenia klucza oryginalnego.

  • ŁATWOŚĆ OBSŁUGI, WYŚWIETLACZ GRAFICZNY

  Urządzenie wyposażone jest w graficzny wyświetlacz i intuicyjne menu. Możliwość wprowadzenia kodów uzębienia do pamięci maszyny i elastyczność jeśli chodzi o zarządzanie danymi klucza sprawiają, że urządzenie jest łatwe w użyciu i wykorzystuje wszystkie dostępne informacje w trybie stand-alone, dotyczące surowych kluczy, producentów zamków itp.

  • ŁATWOŚĆ PODŁĄCZENIA I AKTUALIZACJI, STAND-ALONE

  Dwa wejścia USB i jedno złącze Ethernet sprawiają, że urządzenie łatwo podłączyć do komputera i zaktualizować, zwłaszcza że w przypadku oprogramowania układowego i bazy danych można zrobić to za pomocą dołączonej pamięci USB (2GB) .

  • OD PODSTAW DO INEGRALNOŚCI, PLUG & PLAY.

  Wszechstronna maszyna dająca wiele możliwości rozszerzenia dzięki budowie opartej na modułach, umożliwiających zmianę frezu, szczęk i systemu podajnika (plug&play). Pierwsza kopiarka wykorzystująca kodowanie umożliwiająca obsługę manualną lub przy użyciu podajnika kluczy bez konieczności wprowadzania żadnych zmian do urządzenia. Ustawienia poszczególnych systemów dokonują się w sposób automatyczny, szybki i precyzyjny. Elektryczny podajnik kluczy nie wymaga żadnej instalacji pneumatycznej.

  • STYK ELEKTRYCZNY, AUTOMATYCZNA KALIBRACJA

  Wprowadzony do urządzenia system elektrycznych styków regulacyjnych umożliwia automatyczne określenie prawidłowej głębokości cięcia klucza niezależnie od użytej strony czy szczęki. Pozwala to na mocowanie dwustronnych kluczy samochodowych za pomocą kanałów po różnych stronach szczęk, co eliminuje konieczność użycia drążków do oparcia na grzbiecie. Styk elektryczny umożliwia także automatyczną regulację urządzenia.

  Frez z utwardzonego metalu zapewnia delikatne i precyzyjne wykończenie cięcia klucza. Maszyna Avantcode umożliwia użycie różnych frezów i realizuje różne rodzaje nacięć (normalne, płaskie, idealne czy nawiercane pionowo) kluczy ząbkowanych, kluczy do szafek, FO-6P Ford ®-Tibbe ® czy kłódkowych ABL-1, ABL-2 i innych…

Logotipos de iqnet y aenor