Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

 1. Początek
 2. Produkty JMA
 3. Oprogramowanie i aplikacje
 4. Oprogramowanie do pilotów bramowych

Produkty JMA Oprogramowanie i aplikacje

Oprogramowanie do pilotów bramowych

 • JMA REMOTES USER

  • Informacje ogólne
  JMA REMOTES USER

  Powiększ obraz

  JMARemotesUser to aplikacja użytkownika, która umożliwia obsługę systemu BT MULTIUSER służącego do otwierania drzwi garażowych, bram i drzwi dostępu za pomocą telefonu komórkowego.

  PROSTA OBSŁUGA
  Aplikacja wyróżnia się łatwością użytkowania i intuicyjną obsługą wszystkich funkcji.

  POŁĄCZENIE TELEFONU KOMÓRKOWEGO Z BT MULTIUSER
  JMARemotesUser łączy telefon komórkowy użytkownika z pilotem M-BT umieszczonym w obudowie zasilacza systemu BT Multiuser. Aplikacja umożliwia podłączenie 4 różnych pilotów (będących częścią innych urządzeń BT Multiuser) do terminalu użytkownika.

  PRZYPISANIE PRZYCISKÓW OTWARCIA
  Użytkownik może przypisać jeden przycisk otwarcia do każdego pilota połączonego z jego aplikacją JMARemotesUser. Na przykład, jeśli dysponuje systemami BT Multiuser w swoim domu, miejscu pracy oraz w drugim miejscu zamieszkania, przypisze 3 różne przyciski otwarcia.

  DOSTĘPNA W WERSJI NA ANDROID I iOS
  JMARemotesPro można pobrać zarówno w wersji na Android (w Google Play), jak i w formie aplikacji działającej w systemie iOS (w sklepie Apple Store).

Logotipos de iqnet y aenor