Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

 1. Początek
 2. Produkty JMA
 3. Oprogramowanie i aplikacje
 4. Oprogramowanie do kopiowania kluczy

Produkty JMA Oprogramowanie i aplikacje

Oprogramowanie do kopiowania kluczy

 • JMA CLOUD PRO

  JMA CLOUD PRO

  Powiększ obraz

  PRZYSZŁOŚĆ KOPIOWANIA KLUCZY

  JMACLOUDPRO (https://cloudpro.jma.es) otwiera nowy etap w dziedzinie oprogramowania do kopiowania kluczy jako pierwsza aplikacja w chmurze dostępna na rynku, która daje również możliwość importu planu systemu klucza głównego). Jest to znaczący postęp pozwalający użytkownikom programu JMAKeyPro na zachowywanie historii operacji kopiowania kluczy wykonanych dla klientów. Funkcje te umożliwiają wygodną i szybszą pracę podczas kopiowania kluczy w urządzeniu MULTICODE.

  A wszystko to przy zachowaniu pewności, że użytkownik nie utraci żadnych danych, ponieważ nie są one przechowywane tylko na tablecie, lecz również w chmurze obsługiwanej przez bezpieczne serwery JMA

  Ponadto JMACLOUDPRO zapewnia automatyczne aktualizacje obszernego katalogu kluczy JMA w urządzeniu.

  ZAPISUJ OPERACJE KOPIOWANIA WYKONANE DLA KLIENTÓW
  Oszczędź im konieczności ponownego przyniesienia kluczy w przypadku zlecenia kolejnej kopii Korzystaj z uporządkowanego rejestru, który nie zabiera dużo miejsca w lokalu.

  IMPORTUJ PLANY SYSTEMÓW KLUCZA GŁÓWNEGO
  Importowanie plików .DAT i .XML z aplikacji JMACLOUDPRO w wersji dla przeglądarki internetowej na tablet. Wystarczy wybrać klucze do skopiowania z danego planu systemu klucza głównego oraz wskazać liczbę kopii każdego modelu.

  ZABEZPIECZENIE DANYCH
  Informacje przechowywane są w „chmurze". JMA to pierwszy producent oferujący tę usługę na rynku.

  BŁYSKAWICZNA SYNCHRONIZACJA DANYCH MIĘDZY URZĄDZENIAMI
  Nowe dane są natychmiast dostępne nie tylko na tablecie obsługującym maszynę do kopiowania, ale dzięki wersji internetowej JMA Cloud Pro także na komputerze osobistym i innych urządzeniach.

  AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE
  Dostęp do nowych modeli kluczy dodawanych na bieżąco do katalogu JMA.

Logotipos de iqnet y aenor