Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

26 października 2021

JMA wraca do udziału w targach międzynarodowych

Po ponad rocznej przerwie ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 firma JMA z zapałem przystąpiła do udziału w branżowych targach międzynarodowych. W pierwszej kolejności marka odwiedziła targi w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Choć wszystkie wydarzenia zgromadziły mniejszą liczbę uczestników niż w roku 2019, głównym celem JMA było ponowne nawiązanie osobistego kontaktu z klientami i podkreślenie jednej z najważniejszych wartości firmy – bliskich relacji ze specjalistami z branży. Zorganizowane targi posłużyły realizacji tego celu, a przy tym umożliwiły nawiązanie ciekawych kontaktów handlowych.

Jako pierwsze, targi w Ameryce Północnej

W pierwszej kolejności firma odwiedziła dwa wydarzenia – ALOA Convention zorganizowane pod koniec lipca w Orlando (Floryda) oraz ExpoFerretera, które odbyło się na początku września w Guadalajarze (Meksyk).

Podczas wydarzenia ALOA firma JMA skoncentrowała się na trzech aspektach: technologii transponderów z chipami TPX7 i TPX8+, które to produkty cieszyły się największym zainteresowaniem, elektronicznych urządzeniach do kopiowania kluczy, wśród których prym wiodło urządzenie Multicode, a także produktach usprawniających pracę i zwiększających mobilność ślusarzy i sprzedawców wyrobów metalowych, jak np. urządzenie Nomad.

Z kolei stanowisko JMA Meksyk podczas targów ExpoFerretera stworzono na wzór zwyczajowego stanowiska pracy ślusarza i sprzedawcy wyrobów metalowych, prezentując różne rozwiązania umożliwiające optymalizację obsługi i rozwój prowadzonej działalności: urządzenia mechaniczne i elektroniczne, piloty, obszerny katalog kluczy JMA itp. 

Ponadto na stanowisku JMA Meksyk nie zabrakło również wyrobów marki IFAM, cieszących się coraz bardziej ugruntowaną pozycją na rynku krajowym ze względu na ich wysoką jakość. Podczas targów zaprezentowano wyroby ślusarskie, zabezpieczenia przemysłowe i systemy przeciwkradzieżowe do motocykli i rowerów, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem specjalistów odwiedzających stanowisko.

Nowa obecność w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zaledwie kilka dni po zakończeniu targów w Meksyku odbyła się kolejna edycja Big 5 Expo w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) – są to targi skierowane do firm oferujących produkty i usługi związane z sektorem budowlanym.

Firma JMA po raz kolejny uczestniczyła w tej edycji wydarzenia, prezentując wyroby własne wraz z ofertą produktową marki IFAM. W przypadku JMA specjaliści odwiedzający stanowisko zwracali uwagę na obszerną gamę produktów i usług na rzecz kopiowania kluczy, koncentrując się w szczególności na urządzeniach do kopiowania kluczy oraz technologii pilotów zdalnego sterowania.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się produkty służące do otwierania garaży i punktów dostępu za pomocą telefonu komórkowego, m.in. BT Multiuser i BT Slim. Podczas targów firma JMA zaprezentowała system BT Multiuser w wersji PRO, umożliwiający zarządzanie ponad 100 użytkownikami w ramach jednego urządzenia oraz wysyłanie uprawnień do otwierania punktów dostępu innym użytkownikom na określony okres czasu.

W przypadku marki IFAM największym zainteresowaniem cieszyła się obszerna gama produktów, zarówno w zakresie serii zapewniających średni, jak i wysoki poziom bezpieczeństwa. Uczestnicy wydarzenia docenili również zaprezentowane wkładki i inne wyroby ślusarskie marki.

Coferdroza, pierwsze targi stacjonarne w Hiszpanii

W dniach 23-24 września firma Coferdroza zorganizowała pierwsze z serii targów wspieranych przez spółdzielnie i organizacje zaopatrzeniowe, w ramach której kolejne wydarzenia odbędą się w październiku i listopadzie w różnych rejonach Hiszpanii. 

Firma JMA zaprezentowała najbardziej reprezentatywne elementy swojej gamy produktów, podkreślając dwa aspekty wyróżniające markę na tle konkurencji. Pierwszym z nich była pierwsza aplikacja w chmurze służąca do kopiowania kluczy, JMACloudPro, a drugim nowa internetowa platforma szkoleniowa dla specjalistów zajmujących się kopiowaniem kluczy: https://etraining.jma.es/pl/. Z tego bogatego źródła zasobów, obejmującego liczne materiały audiowizualne (filmiki instruktażowe, prezentacje produktów) oraz wydarzenia prowadzone na żywo (webinary), korzystają już tysiące specjalistów z 70 krajów, którzy zarejestrowali się jako użytkownicy platformy.

Pozostałe wiadomości

 • JMA wraca

  JMA wraca do udziału w targach międzynarodowych

   

  Po ponad rocznej przerwie ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 firma JMA z zapałem przystąpiła do udziału w branżowych targach międzynarodowych. W pierwszej kolejności marka odwiedziła targi w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

   

 • E-training

  E-training.jma.es: nowe materiały dla użytkowników z 70 krajów

  Funkcjonująca już od blisko roku internetowa platforma szkoleniowa dla specjalistów zajmujących się ślusarstwem i sprzedażą wyrobów metalowych https://etraining.jma.es/pl/ jest nieustannie wzbogacana o nowe zasoby. Platforma liczy już tysiące zarejestrowanych użytkowników pochodzących z 70 krajów z pięciu kontynentów, którzy mogą korzystać z unikatowych treści publikowanych w platformie, do których dołączane są nowe, atrakcyjne materiały.

 • ETRAINING.JMA.ES

  JMA uruchamia etraining.jma.es, nową platformę szkoleń online dla fachowców

  JMA przedstawia etraining.jma.es, platformę szkoleń online dla fachowców w zakresie stolarki metalowej, ślusarstwa itd. w ponad 100 krajach, na terenie których firma rozprowadza swoje produkty. 

 • JMACloudPro wprowadza import systemów master key do swoich usług

  JMACLOUDPRO, pierwsza aplikacja w chmurze do kopiowania kluczy, została wyposażona w nowe funkcje będące uzupełnieniem kluczowych usług. Obecnie fachowcy w zakresie kopiowania mogą importować plany systemów master key do aplikacji JMACloudPro, co umożliwia im podejmowanie decyzji o tym, które klucze i w jakiej liczbie zostaną skopiowane w ramach każdego planu. Dzięki tej nowej opcji procedura kopiowania kluczy zostanie zautomatyzowana i usprawniona.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor