Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

25 października 2021

E-training.jma.es: nowe materiały dla użytkowników z 70 krajów

Funkcjonująca już od blisko roku internetowa platforma szkoleniowa dla specjalistów zajmujących się ślusarstwem i sprzedażą wyrobów metalowych https://etraining.jma.es/pl/  jest nieustannie wzbogacana o nowe zasoby. Platforma liczy już tysiące zarejestrowanych użytkowników pochodzących z 70 krajów z pięciu kontynentów, którzy mogą korzystać z unikatowych treści publikowanych w platformie, do których dołączane są nowe, atrakcyjne materiały.

Nowe filmiki instruktażowe

Ostatnio opublikowane filmiki instruktażowe dotyczą różnych gam produktów. W przypadku elektronicznych urządzeń do kopiowania kluczy na uwagę zasługują filmiki dotyczące specjalnych szczęk do modelu Multicode, przedstawiające proces kopiowania konkretnych rodzajów kluczy, oraz seria filmików szczegółowo opisujących pracę przy użyciu urządzenia Avantcode.

W odniesieniu do pilotów największym zainteresowaniem cieszą się filmiki instruktażowe dotyczące systemów BT Multiuser PRO oraz BT Slim do otwierania drzwi za pomocą telefonu komórkowego.

Jeśli chodzi o technologię transponderów, warto zwrócić uwagę na filmik instruktażowy dotyczący kopiowania chipów Megamos® Crypto za pomocą transpondera TPX8+.

Sukces webinarów na żywo

Wydarzenia prowadzone na żywo bez wątpienia okazały się doskonałym wyróżnikiem marki ze względu na wysoką jakość prezentowanych treści oraz ich walory audiowizualne. W wirtualnych spotkaniach transmitowanych w rozdzielczości HD za pośrednictwem platformy e-training.jma.es wzięły udział setki specjalistów.

Wśród zorganizowanych wydarzeń znalazły się między innymi webinary pt. „Wstęp do technologii pilotów zdalnego sterowania”, „Otwieraj garaż telefonem komórkowym” oraz „Wstęp do technologii transponderów”. W trakcie webinarów specjaliści mieli możliwość zadawania pytań i rozstrzygania wątpliwości z pracownikami działu handlowego i działu pomocy technicznej odpowiedzialnymi za prowadzenie wydarzeń.

Zalety rejestracji

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich wyjątkowych materiałów zamieszczonych w serwisie e-training.jma.es, zarejestruj się, klikając tutaj. Zyskasz możliwość obejrzenia wszystkich filmików opublikowanych na platformie, rejestracji udziału w kolejnych webinarach JMA, a nawet personalizacji portalu użytkownika ze wskazaniem produktów, które interesują Cię najbardziej.

Pozostałe wiadomości

 • JMA wraca

  JMA wraca do udziału w targach międzynarodowych

   

  Po ponad rocznej przerwie ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 firma JMA z zapałem przystąpiła do udziału w branżowych targach międzynarodowych. W pierwszej kolejności marka odwiedziła targi w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

   

 • E-training

  E-training.jma.es: nowe materiały dla użytkowników z 70 krajów

  Funkcjonująca już od blisko roku internetowa platforma szkoleniowa dla specjalistów zajmujących się ślusarstwem i sprzedażą wyrobów metalowych https://etraining.jma.es/pl/ jest nieustannie wzbogacana o nowe zasoby. Platforma liczy już tysiące zarejestrowanych użytkowników pochodzących z 70 krajów z pięciu kontynentów, którzy mogą korzystać z unikatowych treści publikowanych w platformie, do których dołączane są nowe, atrakcyjne materiały.

 • ETRAINING.JMA.ES

  JMA uruchamia etraining.jma.es, nową platformę szkoleń online dla fachowców

  JMA przedstawia etraining.jma.es, platformę szkoleń online dla fachowców w zakresie stolarki metalowej, ślusarstwa itd. w ponad 100 krajach, na terenie których firma rozprowadza swoje produkty. 

 • JMACloudPro wprowadza import systemów master key do swoich usług

  JMACLOUDPRO, pierwsza aplikacja w chmurze do kopiowania kluczy, została wyposażona w nowe funkcje będące uzupełnieniem kluczowych usług. Obecnie fachowcy w zakresie kopiowania mogą importować plany systemów master key do aplikacji JMACloudPro, co umożliwia im podejmowanie decyzji o tym, które klucze i w jakiej liczbie zostaną skopiowane w ramach każdego planu. Dzięki tej nowej opcji procedura kopiowania kluczy zostanie zautomatyzowana i usprawniona.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor