Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Sterowanie zdalne

19 stycznia 2021

JMA przedstawia BT SLIM, pilot działający za pomocą telefonu komórkowego i zdalny wyzwalacz zdjęć 'selfie'

Wprowadzając BT SLIM, JMA kontynuuje swoje wysiłki mające na celu integrację technologii mobilnej ze swoją linią pilotów. To niewielkie urządzenie, które należy umieścić z tylnej strony smartfona, umożliwia otwieranie drzwi garażowych, bram i drzwi dostępu za pomocą aplikacji JMARemoteSLIM.

Ze względu na niewielki rozmiar i niską wagę, BT SLIM jest 'gadżetem', który można wygodnie nosić na telefonie komórkowym, nie martwiąc się o to, czy telefon nadal się zmieści do kieszeni. Urządzenie jest wygodne w użyciu, ponieważ nie musisz szukać pilota za każdym razem, gdy go potrzebujesz i jest wyposażone w dodatkowe zalety, tj. funkcja automatycznego wyzwalacza aparatu w telefonie komórkowym, co pozwala zagwarantować idealne zdjęcia 'selfie'.

BT SLIM kopiuje 95% kodów stałych i ponad 50 marek Rolling Code, a także umożliwia integrację czterech oryginalnych pilotów w jednym urządzeniu. Kopie są wykonywane za pomocą innej aplikacji, JMARemotesPRO, którą powinni obsługiwać wykwalifikowani ślusarze.

Łatwe otwieranie za pomocą aplikacji i w sposób tradycyjny
Do tych zalet można dodać niezwykłą prostotę działania aplikacji użytkownika JMARemoteSLIM, którą można znaleźć w Google Play i Apple Store. Wystarczy połączyć urządzenie BT SLIM z telefonem za pomocą Bluetooth i nacisnąć przycisk otwierania w aplikacji, aby otworzyć drzwi garażowe, bramę lub drzwi dostępu.

BT SLIM może również działać jako pilot do otwierania drzwi w tradycyjny sposób, bez potrzeby używania smartfonu użytkownika. Wystarczy wyjąć urządzenie z obudowy i nacisnąć przycisk, aby dokonać otwarcia.

Na koniec, BT SLIM jest wyposażone w tylny uchwyt, który umożliwia podtrzymanie telefonu w sytuacji, gdy użytkownik czyta lub ogląda wideo w telefonie, jak również w pierścień, który umożliwia trzymanie telefonu podczas rozmowy, co zapobiega nadwyrężeniu dłoni użytkownika.

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor