Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

10 listopada 2020

JMA uruchamia etraining.jma.es, nową platformę szkoleń online dla fachowców

JMA przedstawia etraining.jma.es, platformę szkoleń online dla fachowców w zakresie stolarki metalowej, ślusarstwa itd. w ponad 100 krajach, na terenie których firma rozprowadza swoje produkty. Ten ważny projekt ma na celu nawiązanie bliskiej współpracy z fachowcami z branży poprzez zaoferowanie im treści jak najlepiej dostosowanych do ich potrzeb i czasu, co pozwoli zwiększyć ich zainteresowanie i udział w projekcie.

Etraining.jma.es oferuje szeroki wachlarz treści audiowizualnych, które dostarczają wszystkich niezbędnych informacji umożliwiających jak najlepsze wykorzystanie produktów marki, tj. maszyny do kopiowania kluczy, piloty, technologia transponderów oraz oprogramowanie i aplikacje JMA.

Szkolenia online na żywo za pomocą webinarów
Platforma oferuje dostęp do dwóch rodzajów wideo: są to tutoriale oraz prezentacje produktów, które zawierają najbardziej kompletne informacje, od najbardziej podstawowych do najbardziej zaawansowanych aspektów.

Materiały zostały uzupełnione tym, co bez wątpienia jest jednym z największych atutów platformy etraning.jma.es: są to sesje szkoleniowe online w formie webinarów z fachowcami JMA.

Webinary są poświęcone aspektom technicznym i funkcjonalnym produktów JMA i są również organizowane, aby zaprezentować nowe produkty wprowadzane przez markę.

Aby się zapisać i uczestniczyć w webinarach oraz aby uzyskać dostęp do treści o wysokiej wartości dodanej, fachowcy muszą się zarejestrować na platformie.

Personalizacja doświadczeń użytkowników
Rejestracja wiąże się z dodatkowymi korzyściami, tj. możliwość spersonalizowania strony głównej etraining.jma.es poprzez określenie ulubionych produktów, które najbardziej interesują użytkownika. Dzięki temu za każdym razem, gdy pojawią się nowe informacje dotyczące produktów, którymi użytkownik się interesuje, otrzyma on od nas automatyczne powiadomienie na stronie.

Platforma, która jest dostępna w 6 językach, ceni sobie wkład użytkowników i umożliwia im przekazywanie JMA informacji o tym, jakiego rodzaju treści i webinary ich interesują, jak również zgłaszanie próśb o udzielenie dodatkowych informacji.

 

Pozostałe wiadomości

 • JMA wraca

  JMA wraca do udziału w targach międzynarodowych

   

  Po ponad rocznej przerwie ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 firma JMA z zapałem przystąpiła do udziału w branżowych targach międzynarodowych. W pierwszej kolejności marka odwiedziła targi w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

   

 • E-training

  E-training.jma.es: nowe materiały dla użytkowników z 70 krajów

  Funkcjonująca już od blisko roku internetowa platforma szkoleniowa dla specjalistów zajmujących się ślusarstwem i sprzedażą wyrobów metalowych https://etraining.jma.es/pl/ jest nieustannie wzbogacana o nowe zasoby. Platforma liczy już tysiące zarejestrowanych użytkowników pochodzących z 70 krajów z pięciu kontynentów, którzy mogą korzystać z unikatowych treści publikowanych w platformie, do których dołączane są nowe, atrakcyjne materiały.

 • ETRAINING.JMA.ES

  JMA uruchamia etraining.jma.es, nową platformę szkoleń online dla fachowców

  JMA przedstawia etraining.jma.es, platformę szkoleń online dla fachowców w zakresie stolarki metalowej, ślusarstwa itd. w ponad 100 krajach, na terenie których firma rozprowadza swoje produkty. 

 • JMACloudPro wprowadza import systemów master key do swoich usług

  JMACLOUDPRO, pierwsza aplikacja w chmurze do kopiowania kluczy, została wyposażona w nowe funkcje będące uzupełnieniem kluczowych usług. Obecnie fachowcy w zakresie kopiowania mogą importować plany systemów master key do aplikacji JMACloudPro, co umożliwia im podejmowanie decyzji o tym, które klucze i w jakiej liczbie zostaną skopiowane w ramach każdego planu. Dzięki tej nowej opcji procedura kopiowania kluczy zostanie zautomatyzowana i usprawniona.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor