Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Technologia transponder

24 września 2020

TPX7, nowy transponder do kopiowania DST80

JMA przedstawia nowy transponder, model TPX7, umożliwiający kopiowanie DST80. Nowe urządzenie umożliwia kopiowanie kluczy do pojazdów europejskich i amerykańskich marek, takich jak Ford®, Hyundai®, KIA®, Mazda®, Lincoln® i VPG®.

Jedną z najważniejszych cech transpondera TPX7 jest łatwość procesu kopiowania. Nie ma potrzeby udawać się do pojazdu, aby uzyskać dane z centralki. Wystarczy zaktualizować oprogramowanie komputerowe (JMA TPX8Pro) oraz oprogramowanie sprzętowe urządzenia do kopiowania kluczy TRS5000 EVO. Proces kopiowania przebiega tak, jak w przypadku pozostałych urządzeń z rodziny TPX, lecz wymaga połączenia internetowego, podobnie jak w przypadku modelu TPX8.

TPX7 jest kompatybilny ze wszystkimi kluczami do pojazdów JMA i umożliwia wielokrotne zapisywanie. 

Tutaj można przejrzeć wykaz marek i modeli, do których nadaje się transponder TPX7.

 

Pozostałe wiadomości

 • TPX 7

  TPX7, nowy transponder do kopiowania DST80

  JMA przedstawia nowy transponder, model TPX7, umożliwiający kopiowanie DST80. Nowe urządzenie umożliwia kopiowanie kluczy do pojazdów europejskich i amerykańskich marek, takich jak Ford®, Hyundai®, KIA®, Mazda®, Lincoln® i VPG®.

   

 • Chip w technologii transponder TPX8+ zwiększa wygodę kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  Chip w technologii transponder TPX8+ zwiększa wygodę kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  JMA ulepsza swój chip w technologii transponder TPX8 wprowadzając na rynek model TPX8+, który upraszcza kopiowanie systemu zabezpieczeń MegamosÒ Crypto i zwiększa wiarygodność procesu. Dzięki tej aktualizacji, wystarczy tylko jeden chip do procesu sniff, to znaczy do przechwytywania danych samochodu, pozwalających na skopiowanie klucza.

 • TPX8. Technologia najnowszej generacji do kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  TPX8. Technologia najnowszej generacji do kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  JMA przedstawia swój nowy chip z wbudowanym transponderem TXP8 umożliwiający kopiowanie kluczy szerokiego wachlarza marek samochodowych, wykorzystujących system Megamos® Crypto. Wprowadzenie do oferty urządzenia TPX8, pozwala na dołączenie szeregu kolejnych modeli do zbioru pojazdów, uwzględnionych w katalogu transponderów JMA.

 • Transponder Toyota® G dołącza do gamy produktów JMA

  Transponder Toyota® G dołącza do gamy produktów JMA

  Do szerokiego wachlarza transponderów firmy JMA dołącza nowy model dzięki wprowadzeniu chipa TPG1 pozwalającego na kopiowanie transponderów Toyota® G przy użyciu urządzenia do kopiowania TRS5000 EVO firmy JMA.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor