Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

24 lipca 2020

JMACloudPro wprowadza import systemów master key do swoich usług

JMACloudPro wprowadza import systemów master key do swoich usług

JMACloudPro, pierwsza aplikacja w chmurze do kopiowania kluczy, została wyposażona w nowe funkcje będące uzupełnieniem kluczowych usług. Obecnie fachowcy w zakresie kopiowania mogą importować plany systemów master key do aplikacji JMACloudPro, co umożliwia im podejmowanie decyzji o tym, które klucze i w jakiej liczbie zostaną skopiowane w ramach każdego planu.Dzięki tej nowej opcji procedura kopiowania kluczy zostanie zautomatyzowana i usprawniona.

Fachowcy mogą importować do JMACloudPro plany systemów master key generowane przez Superlock® i Keso®. Plany można importować z urządzenia (zazwyczaj jest to komputer użytkownika) do wersji web aplikacji JMACloudPro, dzięki czemu mogą one zostać uruchomione po zaimportowaniu poprzez wybranie rodzaju i liczby kluczy do skopiowania.

Dzięki automatycznej synchronizacji urządzeń zaimportowane klucze, które zostaną uruchomione jako zadania, wyświetlą się w kolejce lub na liście zadań, w ramach aplikacji na tablet maszyny Multicode. Klucze zostaną skopiowane w ustalonej kolejności zgodnie ze wskazaniem kolejki.

Od wprowadzenia aplikacji JMACloudPro przed zaledwie kilkoma tygodniami liczba jej użytkowników znacząco wzrosła i JMA przewiduje, że ta tendencja utrzyma się po wprowadzeniu nowych funkcji tj. import systemów master key.

 

Pozostałe wiadomości

 • JMA wraca

  JMA wraca do udziału w targach międzynarodowych

   

  Po ponad rocznej przerwie ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 firma JMA z zapałem przystąpiła do udziału w branżowych targach międzynarodowych. W pierwszej kolejności marka odwiedziła targi w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

   

 • E-training

  E-training.jma.es: nowe materiały dla użytkowników z 70 krajów

  Funkcjonująca już od blisko roku internetowa platforma szkoleniowa dla specjalistów zajmujących się ślusarstwem i sprzedażą wyrobów metalowych https://etraining.jma.es/pl/ jest nieustannie wzbogacana o nowe zasoby. Platforma liczy już tysiące zarejestrowanych użytkowników pochodzących z 70 krajów z pięciu kontynentów, którzy mogą korzystać z unikatowych treści publikowanych w platformie, do których dołączane są nowe, atrakcyjne materiały.

 • ETRAINING.JMA.ES

  JMA uruchamia etraining.jma.es, nową platformę szkoleń online dla fachowców

  JMA przedstawia etraining.jma.es, platformę szkoleń online dla fachowców w zakresie stolarki metalowej, ślusarstwa itd. w ponad 100 krajach, na terenie których firma rozprowadza swoje produkty. 

 • JMACloudPro wprowadza import systemów master key do swoich usług

  JMACLOUDPRO, pierwsza aplikacja w chmurze do kopiowania kluczy, została wyposażona w nowe funkcje będące uzupełnieniem kluczowych usług. Obecnie fachowcy w zakresie kopiowania mogą importować plany systemów master key do aplikacji JMACloudPro, co umożliwia im podejmowanie decyzji o tym, które klucze i w jakiej liczbie zostaną skopiowane w ramach każdego planu. Dzięki tej nowej opcji procedura kopiowania kluczy zostanie zautomatyzowana i usprawniona.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor