Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Sterowanie zdalne

19 listopada 2019

M-Q Max, pierwszy pilot kwarcowy niewymagający ustawień ręcznych podczas kopiowania

 

JMA przedstawia M-Q Max, nowego pilota zdalnego sterowania, będącego uosobieniem postępu w technologii kopiowania pilotów kwarcowych do otwierania drzwi garażowych, ogrodzeń i bram wjazdowych. Nowy model jest następcą pilota M-Q+ i jest pierwszym na rynku pilotem niewymagającym ustawień ręcznych podczas kopiowania. Proces powielania jest zatem taki sam, jak w przypadku pozostałych pilotów używających metody kopiowania poprzez ustawianie urządzeń naprzeciwko siebie, co oznacza większą wygodę dla użytkownika.

M-Q Max to pilot pozwalający na kopiowanie 95% pilotów kwarcowych dostępnych na rynku. Nadaje się do wszystkich częstotliwości (począwszy od 25 do 41 MHz), dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany kwarcu. Kopiuje częstotliwość i kod oryginalnego pilota poprzez ustawianie urządzeń naprzeciwko siebie oraz automatycznie dostosowuje moc. Może pomieścić do 4 oryginalnych pilotów.

 

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor