Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Sterowanie zdalne

26 lipca 2019

Analizator RMT: dużo więcej niż licznik częstotliwości

To nowe narzędzie dla fachowców zajmujących się kopiowaniem pilotów jest wyposażone oprócz licznika częstotliwości i woltomierza w funkcję analizatora pilotów. Dzięki temu systemowi analizy osoba zajmująca się kopiowaniem wie, który pilot JMA jest odpowiedni do skopiowania oryginalnego pilota, zarówno o kodzie stałym, jak i o kodzie zmiennym.

ANLIZATOR RMT jest aktualizowany bezpłatnie zarówno za pomocą oprogramowania komputerowego JMARemotesPro, jak i za pomocą unikalnej aplikacji RMT Update, przeznaczonej dla osób, które nie dysponują oprogramowaniem komputerowym.

Jednocześnie, warto podkreślić, że ANALIZATOR RMT jest elementem łączącym oprogramowanie komputerowe i pilot oraz że urządzenie jest wyposażone w trzy drogi zasilania umożliwiające działanie: zasilacz DC (12V), bateria 9V i kabel USB.

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor