Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Maszyny

19 lipca 2019

JMA wprowadza dwie nowe wersje maszyny Multicode: Single oraz Dupla

Multicode, najbardziej zaawansowana elektroniczna maszyna JMA do kopiowania kluczy, zawiera teraz dwie nowe wersje przeznaczone do dostosowania się do specyficznych potrzeb profesjonalistów zajmujących się kopiowaniem kluczy.

MULTICODE SINGLE jest wyborem dla dostawców sprzętu i ślusarzy, których działalność koncentruje się na kopiowaniu standardowych kluczy. Z drugiej strony profesjonaliści, którzy skupiają się na kluczach nawiercanych lub frezowanych, mogą znaleźć rozwiązanie, które będzie im odpowiadać za pomocą MULTICODE DUPLA.

Celem JMA w tych dwóch nowych wersjach jest zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na spersonalizowane rozwiązania dla firmy zajmującej się kopiowaniem kluczy, co nie oznacza, że ??profesjonaliści muszą zrezygnować z zaawansowanych funkcji Multicode: szybkości, precyzji i wysokiej technologii, która nabiera kształtu w obsługa aplikacji JMAKeyPro za pomocą wbudowanego tabletu.

Nowa funkcja kopiowania oryginalnych kluczy

MULTICODE SINGLE i MULTICODE DUPLA oferują te same funkcje, co kompletna maszyna Multicode, jak frezowanie jednoprzebiegowe oraz automatyczne aktualizacje aplikacji JMAKeyPro. Oprócz tej funkcjonalności może wykonywać kopiowanie oryginalnych kluczy, co umożliwia wykonanie tego z całkowitą precyzją bez potrzeby stosowania kodu klucza. Ta nowa funkcja jest również dostępna dla całego modelu Multicode.

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor