Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Technologia transponder

25 marca 2019

TPX8. Technologia najnowszej generacji do kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

JMA przedstawia swój nowy chip z wbudowanym transponderem TXP8 umożliwiający kopiowanie kluczy szerokiego wachlarza marek samochodowych, wykorzystujących system Megamos® Crypto. Wprowadzenie do oferty urządzenia TPX8, pozwala na dołączenie szeregu kolejnych modeli do zbioru pojazdów, uwzględnionych w katalogu transponderów JMA.

Audi®, Seat®, Volkswagen®, Skoda®, Citröen®, Fiat®, Volvo®, KIA®, Chevrolet®, Alfa Romeo® i Honda® to tylko niektóre z dziesiątek marek samochodów, które wykorzystują algorytm szyfrowania Megamos® do uruchomienia zapłonu.

Dzięki nowemu urządzeniu TPX8, firma JMA zapewnia technologię najnowszej generacji do kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos® Crypto, nieustannie stawiając na autorskie rozwiązania rozwojowe, umożliwiające kopiowanie bez dodatkowych urządzeń zewnętrznych i znaczne uproszczenie procesu kopiowania. Aby wykonać kopię, wystarczy zaktualizować urządzenie TRS5000 EVO i zainstalować oprogramowanie JMATPXPro. Wykorzystując proces określany pojęciem „sniffing”, kopiowanie odbywa się wyłącznie na poziomie chipów.

Chip TPX8 jest sprzedawany w zestawach zawierających 10 chipów, oprogramowanie JMATPX8Pro oraz komplet instrukcji obsługi i instruktażowych materiałów wideo w 6 językach, umożliwiających poznanie poszczególnych etapów procesu kopiowania    w prosty sposób. Ponadto specjaliści z branży kopiowania kluczy otrzymują wsparcie personelu Działu Pomocy Technicznej (SAT) firmy JMA, który za pomocą oprogramowania Team Viewer pomaga w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości powstałych na etapie kopiowania.

 

Pozostałe wiadomości

 • Chip w technologii transponder TPX8+ zwiększa wygodę kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  Chip w technologii transponder TPX8+ zwiększa wygodę kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  JMA ulepsza swój chip w technologii transponder TPX8 wprowadzając na rynek model TPX8+, który upraszcza kopiowanie systemu zabezpieczeń MegamosÒ Crypto i zwiększa wiarygodność procesu. Dzięki tej aktualizacji, wystarczy tylko jeden chip do procesu sniff, to znaczy do przechwytywania danych samochodu, pozwalających na skopiowanie klucza.

 • TPX8. Technologia najnowszej generacji do kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  TPX8. Technologia najnowszej generacji do kopiowania systemu zabezpieczeń Megamos Crypto

  JMA przedstawia swój nowy chip z wbudowanym transponderem TXP8 umożliwiający kopiowanie kluczy szerokiego wachlarza marek samochodowych, wykorzystujących system Megamos® Crypto. Wprowadzenie do oferty urządzenia TPX8, pozwala na dołączenie szeregu kolejnych modeli do zbioru pojazdów, uwzględnionych w katalogu transponderów JMA.

 • Transponder Toyota® G dołącza do gamy produktów JMA

  Transponder Toyota® G dołącza do gamy produktów JMA

  Do szerokiego wachlarza transponderów firmy JMA dołącza nowy model dzięki wprowadzeniu chipa TPG1 pozwalającego na kopiowanie transponderów Toyota® G przy użyciu urządzenia do kopiowania TRS5000 EVO firmy JMA.

 • NOWE TRANSPONDERY TPX6 i TPX5 W

  NOWE TRANSPONDERY TPX6 i TPX5 W

  JMA wprowadza na rynek nowy transponder w formacie WEDGE TPX5 W, który zawiera w sobie kopię transpondera Texas ® Stały, Texas ® Crypto i Philips ® Crypto, i TPX6, który zawiera w sobie kopię transpondera Texas ® Fijo y Texas ® Crypto.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor