Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Informacje ogólne

15 czerwca 2018

Szkolenie dla ślusarzy i właścicieli sklepów z narzędziami w Walencji

  • Szkolenie dla ślusarzy i właścicieli sklepów z narzędziami w Walencji

    Powiększ obraz

    JMA zaprezentowało główne produkty z grupy kopiowania kluczy oraz zdalnego sterowania

 

27 maja, JMA wzięła udział jako lektor w szkoleniach technicznych dla ślusarzy i właścicieli sklepów z narzędziami które zostały zorganizowane przez Curtidos Gomeza dla swoich głównych klientów w Regionie Walencji. Prezentacje i pokazy zgromadziły około pięćdziesięciu specjalistów, którym JMA przedstawiła swoje flagowe produkty z gamy maszyn do kopiowania kluczy i pilotów.

Uczestnicy wykazali specjalne zainteresowanie elektroniczną maszyną Multicode, najbardziej zaawansowany model naszej marki z gamy maszyn duplikujących klucze, która odnosi sukces na rynku. Jednocześnie poznali z pierwszej ręki, ostatni produkt JMA z gamy maszyn mechanicznych: Volga Bit, specjale urządzenie do kopiowania kluczy zasuwowych o różnej długości.

Również w sekcji obejmującej maszyny duplikujące, zapoznali się z łatwą obsługą modelu K-Prox, zaprojektowanego do kopiowania kluczy zbliżeniowych.

Ponadto, był czas na to, aby JMA pokazała wydajność i metody kopiowania linii swoich pilotów. Pilot M-BT, w technologii bluetooth i kopiowania przez smartphona przy pomocy aplikacji JMARemotesPro, przykuł uwagę specjalistów którzy zgromadzili się w Walencji.

 

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor