Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

15 czerwca 2018

JMA odnotowała dużą frekwencję na targach ELF które odbyły się w Porto

 • JMA odnotowała dużą frekwencję na targach ELF które odbyły się w Porto

  Powiększ obraz

  Targi ELF to sztandarowe wydarzenie dla europejskiego przemysłu ślusarskiego

 • JMA odnotowała dużą frekwencję na targach ELF które odbyły się w Porto

  Powiększ obraz

  Na stoisku zarezerwowano miejsce dla produktów IFAM

Jak co roku, JMA zjawiła się na targach ELF, jednych z najważniejszych w sektorze ślusarskim w Europie. W tym wypadku targi odbyły się w Porto (Portugalia) w dniach od 25 do 27 maja. Wysoka frekwencja odnotowana na naszym stoisku i zainteresowanie produktami wypuszczonymi na rynek powodują, że JMA ocenia bardzo dobrze swój udział w targach.

Firma pokazała na targach swoją ostatnią maszynę mechaniczną do kopiowania kluczy, nową Volga Bit. Wielu specjalistów zwróciło uwagę na jej kompaktowy rozmiar i ergonomiczny kształt, które zapewniają szybką i wygodną pracę, gwarantując kopie wszystkich rodzajów kluczy zasuwowych, dzięki swojej podwójnej szczęce.

Oprócz Volga Bit, uczestnicy targów mogli wypróbować również inne maszyny mechaniczne takie jak Capri albo Vienna, nie zapominając o Multicode, ten konkretny model z gamy maszyn elektronicznych. Ten ostatni model znajduje również uznanie na rynku portugalskim, dzięki swoim właściwościom technologicznym, prostocie konstrukcji i precyzji.

Jak zawsze, osoby które zbliżyły się do stoiska JMA pytały o gamę pilotów bramowych -  zwłaszcza model M-BT.

Jednocześnie, na standzie zarezerwowaliśmy miejsce dla produktów IFAM, gdzie wystawiliśmy głownie gamy wkładek i kłódek, razem z zamkami, osłonami i akcesoriami bezpieczeństwa, wszystkie spotkały się z dobrym przyjęciem.

Pozostałe wiadomości

 • Firma JMA w tym roku po raz kolejny obecna na wystawie MLAA Expo w Australii

  Firma JMA w tym roku po raz kolejny obecna na wystawie MLAA Expo w Australii

  W dniach 25-27 października w australijskim mieście Gold Coast odbyła się nowa edycja targów MLAA organizowanych przez Master Locksmiths Association. Podobnie jak w poprzednich latach, na targach, w których bierze udział pół tysiąca fachowców ze wszystkich zakątków kraju, firma JMA była reprezentowana przez swojego dystrybutora w Australii, Sieper Group.

 • JMA uczestniczy w ALEX Expo, targach brytyjskich poświęconych ślusarstwu w branży motoryzacyjnej

  JMA uczestniczy w ALEX Expo, targach brytyjskich poświęconych ślusarstwu w branży motoryzacyjnej

  Firma JMA, za pośrednictwem SKS, swojej filii w Wielkiej Brytanii, wzięła udział w dniach 13-14 października w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży ślusarskiej na Wyspach Brytyjskich: Auto LOcksmith EXpo (ALEX). Kopiowanie kluczy, diagnostyka, klucze samochodowe oraz chipy z transponderem to główne produkty i usługi na tych targach, których skala rośnie wraz ze wzrostem zainteresowania ślusarzy włączeniem kluczy samochodowych w zakres swoich usług kopiowania.

 • Pierwszy udział JMA w targach w Niemczech i Czechach zakończony sukcesem

  Pierwszy udział JMA w targach w Niemczech i Czechach zakończony sukcesem

   

  W tym roku JMA po raz kolejny wzięła udział w targach Security Essen, które odbyły się pod koniec września w Niemczech. W ostatnich latach obecność firmy na targach za pośrednictwem dystrybutora na rynku niemieckim, firmy Basi, stała się już tradycją ze względu na znaczenie samych targów, będących jedną z głównych imprez dla branży bezpieczeństwa w Europie, jak i na liczbę osób odwiedzających targi i kontakty, które JMA nawiązuje tą drogą.

   

 • Weekend ślusarstwa, zorganizowany przez APECS

  Weekend ślusarstwa, zorganizowany przez APECS

   

  Stowarzyszenie fachowców z zakresu ślusarstwa i bezpieczeństwa (APECS) zorganizowało w Walencji w dniach 5-6 października 3. Weekend ślusarstwa, na który złożyła się długa lista imprez. Wśród nich warto wymienić wystawę z 6 października, w której uczestniczyła firma JMA, prezentując fachowcom różne linie produktów i najnowsze rozwiązania.

   

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor