Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

5 grudnia 2017

JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

  • JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

    Powiększ obraz

    JMA zaprezentowało nową maszynę Multicode i pilota M-BT

  • JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

    Powiększ obraz

    The Big 5 to wiodące targi poświęcone branży budowlanej

Spółka JMA uczestniczyła w targach The Big 5 w dniach 26-29 listopada, które odbyły się w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Celem udziału w tym wydarzeniu było przedstawienie ostatnich nowości w zakresie marki licznym gościom pochodzącym z krajów z regionu Zatoki Perskiej i Afryki.

Targi The Big 5 to największe tego typu wydarzenie dla wszystkich sektorów związanych z budownictwem w tym regionie. Dlatego też JMA, wsparta swoim szerokim katalogiem kluczy przeznaczonych na rynek wtórny, wzięła w nich udział. Jednakże niezależnie od kluczy, specjaliści odwiedzający stoisko marki byli pod wrażeniem działania i wydajności nowej elektronicznej maszyny do kopiowania kluczy - Multicode. Jedną z najczęściej komentowanych zalet była łatwość obsługi przy pomocy wbudowanego tabletu oraz aplikacji JMAKeyPro.

Jej zaawansowana technologia przyciągała uwagę, podobnie jak nowy pilot zdalnego sterowania M-BT, którego obsługa przez telefon komórkowy stała się jedną z głównych atrakcji dla gości.

Stoisko JMA miało również przeznaczone miejsce na produkty IFAM. Spośród całej gamy produktów przedstawianych na targach, należy wyróżnić zainteresowanie produktami z zakresu zabezpieczeń, z gamy wkładek, osłon i kłódek. Dlatego też cały zestaw wyrobów IFAM z zakresu zabezpieczeń przemysłowych zwrócił uwagę odwiedzających.

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor