Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

5 grudnia 2017

JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

 • JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

  Powiększ obraz

  JMA zaprezentowało nową maszynę Multicode i pilota M-BT

 • JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

  Powiększ obraz

  The Big 5 to wiodące targi poświęcone branży budowlanej

Spółka JMA uczestniczyła w targach The Big 5 w dniach 26-29 listopada, które odbyły się w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Celem udziału w tym wydarzeniu było przedstawienie ostatnich nowości w zakresie marki licznym gościom pochodzącym z krajów z regionu Zatoki Perskiej i Afryki.

Targi The Big 5 to największe tego typu wydarzenie dla wszystkich sektorów związanych z budownictwem w tym regionie. Dlatego też JMA, wsparta swoim szerokim katalogiem kluczy przeznaczonych na rynek wtórny, wzięła w nich udział. Jednakże niezależnie od kluczy, specjaliści odwiedzający stoisko marki byli pod wrażeniem działania i wydajności nowej elektronicznej maszyny do kopiowania kluczy - Multicode. Jedną z najczęściej komentowanych zalet była łatwość obsługi przy pomocy wbudowanego tabletu oraz aplikacji JMAKeyPro.

Jej zaawansowana technologia przyciągała uwagę, podobnie jak nowy pilot zdalnego sterowania M-BT, którego obsługa przez telefon komórkowy stała się jedną z głównych atrakcji dla gości.

Stoisko JMA miało również przeznaczone miejsce na produkty IFAM. Spośród całej gamy produktów przedstawianych na targach, należy wyróżnić zainteresowanie produktami z zakresu zabezpieczeń, z gamy wkładek, osłon i kłódek. Dlatego też cały zestaw wyrobów IFAM z zakresu zabezpieczeń przemysłowych zwrócił uwagę odwiedzających.

Pozostałe wiadomości

 • JMA odnotowała dużą frekwencję na targach ELF które odbyły się w Porto

  JMA odnotowała dużą frekwencję na targach ELF które odbyły się w Porto

  Jak co roku, JMA zjawiła się na targach ELF, jednych z najważniejszych w sektorze ślusarskim w Europie. W tym wypadku targi odbyły się w Porto (Portugalia) w dniach od 25 do 27 maja. Wysoka frekwencja odnotowana na naszym stoisku i zainteresowanie produktami wypuszczonymi na rynek powodują, że JMA ocenia bardzo dobrze swój udział w targach.

 • Kalendarz wydarzeń JMA: najbliższe wydarzenia w maju

  Kalendarz wydarzeń JMA: najbliższe wydarzenia w maju

  Kalendarz majowych wydarzeń przewiduje dla JMA liczne spotkania na szczeblu międzynarodowym. Mianowicie, firma weźmie udział w wydarzeniach mających miejsce w Grecji, Hiszpanii i Portugalii. JMA uczestniczyć będzie kolejno: 5 i 6 maja w Greek Locksmith Exhibition w Grecji, w dniach 18 i 19 wystawi swoje produkty w Barcelonie, a od 25 do 27 maja zaprezentuje je na targach ELF, odbywających się w Porto.

 • JMA Portugalia: rozwiązania dla dynamicznie rozwijającego się rynku

  JMA Portugalia: rozwiązania dla dynamicznie rozwijającego się rynku

  Portugalia jest jednym z krajów z dużą obecnością marki JMA. Firma pojawiła się na tamtejszym rynku już kilkadziesiąt lat temu i z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród specjalistów z branży ślusarskiej oraz wśród portugalskich konsumentów. 

 • Wystawa JMA-Abus w Sewilli

  Wystawa JMA-Abus w Sewilli

  Wielu specjalistów z branży ślusarskiej z południowej Hiszpanii stawiło się w dniach 13 i 14 kwietnia na wystawie zorganizowanej w Sewilli przez JMA przy współpracy z Abus. Wydarzenie to miało podwójny cel: zaprezentowanie produktów obu firm oraz przeszkolenie uczestników w zakresie ich obsługi.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor