Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

5 grudnia 2017

JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

 • JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

  Powiększ obraz

  JMA zaprezentowało nową maszynę Multicode i pilota M-BT

 • JMA zamyka swoją działalność wystawczą w 2017 targami The Big 5 w Dubaju

  Powiększ obraz

  The Big 5 to wiodące targi poświęcone branży budowlanej

Spółka JMA uczestniczyła w targach The Big 5 w dniach 26-29 listopada, które odbyły się w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Celem udziału w tym wydarzeniu było przedstawienie ostatnich nowości w zakresie marki licznym gościom pochodzącym z krajów z regionu Zatoki Perskiej i Afryki.

Targi The Big 5 to największe tego typu wydarzenie dla wszystkich sektorów związanych z budownictwem w tym regionie. Dlatego też JMA, wsparta swoim szerokim katalogiem kluczy przeznaczonych na rynek wtórny, wzięła w nich udział. Jednakże niezależnie od kluczy, specjaliści odwiedzający stoisko marki byli pod wrażeniem działania i wydajności nowej elektronicznej maszyny do kopiowania kluczy - Multicode. Jedną z najczęściej komentowanych zalet była łatwość obsługi przy pomocy wbudowanego tabletu oraz aplikacji JMAKeyPro.

Jej zaawansowana technologia przyciągała uwagę, podobnie jak nowy pilot zdalnego sterowania M-BT, którego obsługa przez telefon komórkowy stała się jedną z głównych atrakcji dla gości.

Stoisko JMA miało również przeznaczone miejsce na produkty IFAM. Spośród całej gamy produktów przedstawianych na targach, należy wyróżnić zainteresowanie produktami z zakresu zabezpieczeń, z gamy wkładek, osłon i kłódek. Dlatego też cały zestaw wyrobów IFAM z zakresu zabezpieczeń przemysłowych zwrócił uwagę odwiedzających.

Pozostałe wiadomości

 • Firma JMA w tym roku po raz kolejny obecna na wystawie MLAA Expo w Australii

  Firma JMA w tym roku po raz kolejny obecna na wystawie MLAA Expo w Australii

  W dniach 25-27 października w australijskim mieście Gold Coast odbyła się nowa edycja targów MLAA organizowanych przez Master Locksmiths Association. Podobnie jak w poprzednich latach, na targach, w których bierze udział pół tysiąca fachowców ze wszystkich zakątków kraju, firma JMA była reprezentowana przez swojego dystrybutora w Australii, Sieper Group.

 • JMA uczestniczy w ALEX Expo, targach brytyjskich poświęconych ślusarstwu w branży motoryzacyjnej

  JMA uczestniczy w ALEX Expo, targach brytyjskich poświęconych ślusarstwu w branży motoryzacyjnej

  Firma JMA, za pośrednictwem SKS, swojej filii w Wielkiej Brytanii, wzięła udział w dniach 13-14 października w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży ślusarskiej na Wyspach Brytyjskich: Auto LOcksmith EXpo (ALEX). Kopiowanie kluczy, diagnostyka, klucze samochodowe oraz chipy z transponderem to główne produkty i usługi na tych targach, których skala rośnie wraz ze wzrostem zainteresowania ślusarzy włączeniem kluczy samochodowych w zakres swoich usług kopiowania.

 • Pierwszy udział JMA w targach w Niemczech i Czechach zakończony sukcesem

  Pierwszy udział JMA w targach w Niemczech i Czechach zakończony sukcesem

   

  W tym roku JMA po raz kolejny wzięła udział w targach Security Essen, które odbyły się pod koniec września w Niemczech. W ostatnich latach obecność firmy na targach za pośrednictwem dystrybutora na rynku niemieckim, firmy Basi, stała się już tradycją ze względu na znaczenie samych targów, będących jedną z głównych imprez dla branży bezpieczeństwa w Europie, jak i na liczbę osób odwiedzających targi i kontakty, które JMA nawiązuje tą drogą.

   

 • Weekend ślusarstwa, zorganizowany przez APECS

  Weekend ślusarstwa, zorganizowany przez APECS

   

  Stowarzyszenie fachowców z zakresu ślusarstwa i bezpieczeństwa (APECS) zorganizowało w Walencji w dniach 5-6 października 3. Weekend ślusarstwa, na który złożyła się długa lista imprez. Wśród nich warto wymienić wystawę z 6 października, w której uczestniczyła firma JMA, prezentując fachowcom różne linie produktów i najnowsze rozwiązania.

   

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor