Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

15 listopada 2017

Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

  • Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

    Powiększ obraz

    Targi przyciągnęły specjalistów głównie z Australii i Nowej Zelandii

  • Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

    Powiększ obraz

    Maszyna do kopiowania kluczy Multicode wzbudziła zainteresowanie gości

JMA, działając poprzez Grupę Sieper jako wyłącznego dystrybutora tej marki w Australii, wzięła udział w targach MLAA Expo, które odbyły się w dniach 19-21 października w miejscowości Geelong w pobliżu Melbourne.

Doświadczenie to nie mogło być bardziej pozytywne, dzięki m.in. zainteresowaniu wzbudzonemu przez najnowszą elektroniczną maszynę JMA do kopiowania kluczy: Multicode. Jej zdolność do obróbki mechanicznej kluczy wykonywanej za jednym ruchem urządzenia była najbardziej docenianą funkcją tego nowego modelu charakteryzującego się wysoką technologią i kompaktowymi wymiarami.

 Technologia transponder i piloty zdalnego sterowania, a także katalog kluczy do użytku domowego uzupełniły gamę produktów prezentowanych na tym wydarzeniu zorganizowanym przez Master Locksmiths Association of Australasia, które przyciągnęło setki specjalistów, przede wszystkim z Australii i Nowej Zelandii.

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor