Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

15 listopada 2017

Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

 • Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

  Powiększ obraz

  Targi przyciągnęły specjalistów głównie z Australii i Nowej Zelandii

 • Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

  Powiększ obraz

  Maszyna do kopiowania kluczy Multicode wzbudziła zainteresowanie gości

JMA, działając poprzez Grupę Sieper jako wyłącznego dystrybutora tej marki w Australii, wzięła udział w targach MLAA Expo, które odbyły się w dniach 19-21 października w miejscowości Geelong w pobliżu Melbourne.

Doświadczenie to nie mogło być bardziej pozytywne, dzięki m.in. zainteresowaniu wzbudzonemu przez najnowszą elektroniczną maszynę JMA do kopiowania kluczy: Multicode. Jej zdolność do obróbki mechanicznej kluczy wykonywanej za jednym ruchem urządzenia była najbardziej docenianą funkcją tego nowego modelu charakteryzującego się wysoką technologią i kompaktowymi wymiarami.

 Technologia transponder i piloty zdalnego sterowania, a także katalog kluczy do użytku domowego uzupełniły gamę produktów prezentowanych na tym wydarzeniu zorganizowanym przez Master Locksmiths Association of Australasia, które przyciągnęło setki specjalistów, przede wszystkim z Australii i Nowej Zelandii.

Pozostałe wiadomości

 • Firma JMA w tym roku po raz kolejny obecna na wystawie MLAA Expo w Australii

  Firma JMA w tym roku po raz kolejny obecna na wystawie MLAA Expo w Australii

  W dniach 25-27 października w australijskim mieście Gold Coast odbyła się nowa edycja targów MLAA organizowanych przez Master Locksmiths Association. Podobnie jak w poprzednich latach, na targach, w których bierze udział pół tysiąca fachowców ze wszystkich zakątków kraju, firma JMA była reprezentowana przez swojego dystrybutora w Australii, Sieper Group.

 • JMA uczestniczy w ALEX Expo, targach brytyjskich poświęconych ślusarstwu w branży motoryzacyjnej

  JMA uczestniczy w ALEX Expo, targach brytyjskich poświęconych ślusarstwu w branży motoryzacyjnej

  Firma JMA, za pośrednictwem SKS, swojej filii w Wielkiej Brytanii, wzięła udział w dniach 13-14 października w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży ślusarskiej na Wyspach Brytyjskich: Auto LOcksmith EXpo (ALEX). Kopiowanie kluczy, diagnostyka, klucze samochodowe oraz chipy z transponderem to główne produkty i usługi na tych targach, których skala rośnie wraz ze wzrostem zainteresowania ślusarzy włączeniem kluczy samochodowych w zakres swoich usług kopiowania.

 • Pierwszy udział JMA w targach w Niemczech i Czechach zakończony sukcesem

  Pierwszy udział JMA w targach w Niemczech i Czechach zakończony sukcesem

   

  W tym roku JMA po raz kolejny wzięła udział w targach Security Essen, które odbyły się pod koniec września w Niemczech. W ostatnich latach obecność firmy na targach za pośrednictwem dystrybutora na rynku niemieckim, firmy Basi, stała się już tradycją ze względu na znaczenie samych targów, będących jedną z głównych imprez dla branży bezpieczeństwa w Europie, jak i na liczbę osób odwiedzających targi i kontakty, które JMA nawiązuje tą drogą.

   

 • Weekend ślusarstwa, zorganizowany przez APECS

  Weekend ślusarstwa, zorganizowany przez APECS

   

  Stowarzyszenie fachowców z zakresu ślusarstwa i bezpieczeństwa (APECS) zorganizowało w Walencji w dniach 5-6 października 3. Weekend ślusarstwa, na który złożyła się długa lista imprez. Wśród nich warto wymienić wystawę z 6 października, w której uczestniczyła firma JMA, prezentując fachowcom różne linie produktów i najnowsze rozwiązania.

   

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor