Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

JMA na świecie

15 listopada 2017

Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

 • Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

  Powiększ obraz

  Targi przyciągnęły specjalistów głównie z Australii i Nowej Zelandii

 • Dobre przyjęcie produktów JMA na australijskich targach MLAA Expo

  Powiększ obraz

  Maszyna do kopiowania kluczy Multicode wzbudziła zainteresowanie gości

JMA, działając poprzez Grupę Sieper jako wyłącznego dystrybutora tej marki w Australii, wzięła udział w targach MLAA Expo, które odbyły się w dniach 19-21 października w miejscowości Geelong w pobliżu Melbourne.

Doświadczenie to nie mogło być bardziej pozytywne, dzięki m.in. zainteresowaniu wzbudzonemu przez najnowszą elektroniczną maszynę JMA do kopiowania kluczy: Multicode. Jej zdolność do obróbki mechanicznej kluczy wykonywanej za jednym ruchem urządzenia była najbardziej docenianą funkcją tego nowego modelu charakteryzującego się wysoką technologią i kompaktowymi wymiarami.

 Technologia transponder i piloty zdalnego sterowania, a także katalog kluczy do użytku domowego uzupełniły gamę produktów prezentowanych na tym wydarzeniu zorganizowanym przez Master Locksmiths Association of Australasia, które przyciągnęło setki specjalistów, przede wszystkim z Australii i Nowej Zelandii.

Pozostałe wiadomości

 • JMA odnotowała dużą frekwencję na targach ELF które odbyły się w Porto

  JMA odnotowała dużą frekwencję na targach ELF które odbyły się w Porto

  Jak co roku, JMA zjawiła się na targach ELF, jednych z najważniejszych w sektorze ślusarskim w Europie. W tym wypadku targi odbyły się w Porto (Portugalia) w dniach od 25 do 27 maja. Wysoka frekwencja odnotowana na naszym stoisku i zainteresowanie produktami wypuszczonymi na rynek powodują, że JMA ocenia bardzo dobrze swój udział w targach.

 • Kalendarz wydarzeń JMA: najbliższe wydarzenia w maju

  Kalendarz wydarzeń JMA: najbliższe wydarzenia w maju

  Kalendarz majowych wydarzeń przewiduje dla JMA liczne spotkania na szczeblu międzynarodowym. Mianowicie, firma weźmie udział w wydarzeniach mających miejsce w Grecji, Hiszpanii i Portugalii. JMA uczestniczyć będzie kolejno: 5 i 6 maja w Greek Locksmith Exhibition w Grecji, w dniach 18 i 19 wystawi swoje produkty w Barcelonie, a od 25 do 27 maja zaprezentuje je na targach ELF, odbywających się w Porto.

 • JMA Portugalia: rozwiązania dla dynamicznie rozwijającego się rynku

  JMA Portugalia: rozwiązania dla dynamicznie rozwijającego się rynku

  Portugalia jest jednym z krajów z dużą obecnością marki JMA. Firma pojawiła się na tamtejszym rynku już kilkadziesiąt lat temu i z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród specjalistów z branży ślusarskiej oraz wśród portugalskich konsumentów. 

 • Wystawa JMA-Abus w Sewilli

  Wystawa JMA-Abus w Sewilli

  Wielu specjalistów z branży ślusarskiej z południowej Hiszpanii stawiło się w dniach 13 i 14 kwietnia na wystawie zorganizowanej w Sewilli przez JMA przy współpracy z Abus. Wydarzenie to miało podwójny cel: zaprezentowanie produktów obu firm oraz przeszkolenie uczestników w zakresie ich obsługi.

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor