Nasza storna internetowa stosuje własne i zewnętrzne cookies, oferując lepszą wygodę korzystania użytkownikowi. Jeżeli nawigujesz po naszej stornie, akceptujesz korzystane z nich. Możesz uzyskać więcej informacji o cookies klikając tutaj.

Maszyny

6 czerwca 2017

Multicode, wielofunkcyjność i technologia w służbie Twojej działalności

  • Multicode, wielofunkcyjność i technologia w służbie Twojej działalności

    Powiększ obraz

    JMA prezentuje nową maszynę do powielania kluczy: Multicode

Firma JMA przedstawia MULTICODE, najnowszy produkt włączony do pełnej gamy elektronicznych urządzeń do powielania kluczy. Urządzenie MULTICODE oferuje kompleksowe rozwiązanie profesjonalistom pragnącym rozszerzyć swą działalność w dziedzinie kopiowania kluczy. Dzięki wielofunkcyjnemu charakterowi urządzenia istnieje możliwość powielania kluczy płaskich, nawiercanych i samochodowych. A wszystko to w ramach bardzo niewielkiej przestrzeni.

Urządzenie MULTICODE odznacza się ze względu na wykorzystanie najnowszych technologii. Proces powielania następuje w sposób szybki i prosty dzięki tabletowi, w który wyposażone jest urządzenie. Wystarczy otworzyć aplikację JMAKEYPRO, wyszukać w niej model powielanego klucza i wprowadzić komendy odczytu oraz kopii. Aplikacja JMAKEYPRO obsługuje tysiące modeli zawartych w katalogu kluczy JMA oraz modeli równoważnych. Ponadto aplikacja automatycznie pobiera aktualizacje ze sklepu Google Play.

Wielofunkcyjność urządzenia MULTICODE gwarantowana jest dzięki systemowi wymiennych szczęk. Dzięki zastosowaniu systemu podwójnego wykorzystania każdej szczęki możliwa jest łatwa zmiana procesu powielania kluczy nawiercanych na kopiowanie kluczy samochodowych.

O szybkości pracy urządzenia świadczy moc jego silnika, pozwalająca na zastosowanie wysokiej prędkości cięcia i obróbki klucza za jednym użyciem. Wszystko to przy zachowaniu najwyższej precyzji wykonania.

 

Pozostałe wiadomości

Wszystkie wiadomości

Wróć

Logotipos de iqnet y aenor